top of page
Polecaj i zarabiaj!
szczepienia przeciw COVID-19.jpeg
WAŻNA INFORMACJA - szczepienia przeciw COVID-19 na terenie Niemiec

Drogie Opiekunki, drodzy Opiekunowie,

na podstawie nowego rozporządzenia w sprawie szczepień przeciw wirusowi COVID-19, które weszło w życie z dniem 8.2.2021 roku, również opiekunowie osób starszych i niesamodzielnych mają prawo do zaszczepienia się w "drodze priorytetowej".

Zostaliście zakwalifikowani do „drugiej grupy priorytetowej“ jako „osoby ścisłego kontaktu z osobami najbardziej zagrożonymi w przypadku zarażenia się COVID-19“.

Osoby współpracujące z naszą firmą, które chciałyby (szczepienie nie jest obowiązkowe) skorzystać z możliwości zaszczepienia się na terenie Niemiec, prosimy o poinformowanie (jeszcze przed wyjazdem z Polski) swojej koordynatorki.

Na dzień dzisiejszy nie znamy jeszcze dokładnej daty rozpoczęcia szczepień „drugiej grupy priorytetowej“. Jest to uzależnione od przebiegu całej kampanii szczepień na terenie Niemiec, którą obserwujemy i będziemy na bieżąco informować Was o istotnych zmianach w tej sprawie.

 

Opublikowano 15 lutego 2021

Bildschirmfoto 2020-03-18 um 18.52.13.jp
Jesteś aktualnie na terenie Niemiec? Pracujesz w opiece, ale nie jest to legalne zatrudnienie (nie masz umowy ani ubezpieczenia)? Zgłoś się do nas!
Oferujemy pracę zgodnie z prawem oraz ubezpieczenie. Możesz również polecić nas rodzinie, u której pracujesz.
Chętnie podpiszemy z nią umowę o współpracy.
Za polecenie nas rodzinie otrzymasz atrakcyjny bonus finansowy.

TAGI: opiekunka, opiekun, praca, Niemcy, opieka seniora, praca dla opiekunki, praca dla opiekuna, oferty pracy - Niemcy, opieka Niemcy, legalna praca w Niemczech przy opiece nad osobami starszymi, praca jako opiekunka osób starszych, bezpieczna praca dla opiekunek i opiekunów, aktualne oferty pracy dla opiekunek i opiekunów w Niemczech, praca Niemcy opieka osób starszych i niesamodzielnych, opieka nad starszymi w Niemczech, praca do opieki, praca opieka Niemcy zastępstwo, bezpieczne i legalne zatrudnienie opiekunka Niemcy, atrakcyjne oferty pracy w Niemczech, rekrutacja praca za granicą, agencja opiekunek osób starszych i niesamodzielnych, opiekunka wymagania, opiekunka oferty, opiekun opiekunka atrakcyjne wynagrodzenie praca Niemcy, sprawdzone i pewne oferty pracy w Niemczech, opiekun opiekunka zarobki w Euro, wynagrodzenia opieka Niemcy, praca na gewerbe, gewerba, bezpłatny, intensywny, kurs językowy, 

bottom of page