LEGALNA I BEZPIECZNA PRACA W NIEMCZECH

Opieka nad osobami w podeszłym wieku i niesamodzielnymi.

PRACA, OPIEKA NAD SENIORAMI W NIEMCZECH.
Pracuj z nami jako opiekunka, opiekun osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech! Wybierając naszą firmę masz absolutną pewność, że wszystkie oferty pracy zostały przez nas uprzednio skrupulatnie sprawdzone.
Twoje miesięczne wynagrodzenie to 1500€ do 2000€ netto.
 

AKTUALNE OFERTY PRACY W NIEMCZECH DLA OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH I NIESAMODZIELNYCH:

INFORMACJA dot. wysokości miesięcznego wynagrodzenia


Wysokość wynagrodzenia zależna jest od zakresu sprawowanej opieki (np. opieka nad jedną bądź dwoma osobami, częsta praca nocna/nocne wstawanie), posiadanych kwalifikacji, doświadczenia oraz znajomości j.niemieckiego. Każda oferta rozpatrywana jest indywidualnie. Wynagrodzenie minimalne to 1500,-€ netto, przy bardziej skomplikowanej opiece nawet do 2000,-€ netto.
Miejscowość: HALVER / od 19.10.2020 / opieka nad samotną seniorką


Opieka nad seniorką (87 lat). Pani mieszka sama na wiosce w domku z ogrodem. Ma problemy z osteoporozą, nadciśnieniem, artrozą i poruszaniem się (korzysta z rolatora/balkonika). Noce przesypia spokojnie. Potrzebuje drobnego wsparcia przy ubieraniu i wizytach w toalecie. Utrzymanie higieny osobistej tylko z pomocą opiekunki. Do obowiązków opiekunki należy sprzątanie, pranie i gotowanie. Brak sklepów w pobliżu (zakupy przejmuje rodzina). Dla opiekunki ze znajomością j.niemieckiego w stopniu "dobrym komunikatywnym" (A2-B1) oraz z prawem jazdy. Miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1600€ netto. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym biurem w Dortmundzie pod tel. 0049 231 589 790 80
Miejscowość: DORTMUND / od 26.10.2020 / samotna seniorka


Opieka nad samotną, starszą panią (82 lata). Seniorka mieszka w domie z ogrodem. Ma problemy z sercem, nadciśnieniem oraz demencją. Jest stosunkowo mobilna i samodzielna. Czynności fizjologiczne pod kontrolą. Spokojne noce. Do obowiązków opiekunki należą m.in.: gotowanie, pranie, sprzątanie oraz zakupy. Dla opiekunki ze znajomością j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym (A2-B1). Miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1600€ netto. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym biurem w Dortmundzie pod tel. 0049 231 589 790 80.
Miejscowość: LÜNEN / od 22.10.2020 / samotna seniorka


Opieka nad 82 letnią seniorką. Pani mieszka sama w domie z ogrodem (córka w tym samym budynku, osobne mieszkanie na 2-gim piętrze). Podopieczna ma demencję, początki osteoporozy, nadciśnienie. Czynności fizjologiczne pod kontrolą. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu/przebieraniu, korzystaniu z toalety oraz utrzymaniu higieny osobistej. W chwili obecnej (po złamaniu biodra i powrocie ze szpitala) osoba w większości leżąca. Dla opiekunki ze znajomością j.niemieckiego na poziomie komunikatywnym (A2-B1). Miesięczne wynagrodzenie to 1700€ netto. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym biurem w Dortmundzie pod tel. 0049 231 589 790 80.
Miejscowość: BERGKAMEN / od 23.10.2020 / 2 osoby (małżeństwo seniorów)


Dwóch podopiecznych - małżeństwo (pani 83 lata, pan 85 lat). Mieszkają w domku z ogrodem. Pani ma demencję, osteoporozę, problemy z sercem. Każdego dnia (3 razy dziennie) przychodzi do niej Pflegedienst (podanie lekarstw). Potrzebuje pomocy przy przebieraniu, wizytach w toalecie i utrzymaniu higieny osobistej. Pan ma problemy z poruszaniem się (amputowana noga/proteza). Jest po przebytym wcześniej wylewie. Problemem jest również jego waga (110kg) i transfer łóżko-wózek-łóżko. Diabetyk (insulina). Potrzebuje pomocy przy przebieraniu, utrzymaniu higieny osobistej. Obowiązki opiekuna: gotowanie, pranie, sprzątanie. Oferta skierowana do osób silnych (transfery w przypadku seniora), stanowczych ale również empatycznych, nie palących. Wymagana komunikatywna znajomość j.niemieckiego (A2-B1). Miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1900€ netto. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt bezpośrednio z naszym biurem w Dortmundzie pod tel. 0049 231 589 790 80

Jesteś zainteresowana/ny ?

Zadzwoń do nas: +49 231 589 798 80

  • Facebook Social Icon

Copyright © SHD-opieka.pl  2016