LEGALNA I BEZPIECZNA PRACA W NIEMCZECH

Opieka nad osobami w podeszłym wieku i niesamodzielnymi.

PRACA, OPIEKA NAD SENIORAMI W NIEMCZECH.
Pracuj z nami jako opiekunka, opiekun osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech! Wybierając naszą firmę masz absolutną pewność, że wszystkie oferty pracy zostały przez nas uprzednio skrupulatnie sprawdzone.
Twoje miesięczne wynagrodzenie to 1500€ do 2000€ netto.
 

AKTUALNE OFERTY PRACY W NIEMCZECH DLA OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH I NIESAMODZIELNYCH:

INFORMACJA dot. wysokości miesięcznego wynagrodzenia


Wysokość wynagrodzenia zależna jest od zakresu sprawowanej opieki (np. opieka nad jedną bądź dwoma osobami, częsta praca nocna/nocne wstawanie), posiadanych kwalifikacji, doświadczenia oraz znajomości j.niemieckiego. Każda oferta rozpatrywana jest indywidualnie. Wynagrodzenie minimalne to 1500,-€ netto, przy bardziej skomplikowanej opiece nawet do 2000,-€ netto.
Miejscowość: WUPPERTAL / od 18.01.2021 / opieka nad parą seniorów


Opieka nad parą seniorów. Mieszkają samotnie w domku na uboczu. Pani Helena ma za sobą przebyty lekki wylew. Jest diabetykiem (insulina w zastrzykach podawana przez Pflegedienst). Porusza się z pomocą rolatora. Potrzebuje pomocy przy przebieraniu/ubieraniu, wizytach w toalecie oraz utrzymaniu higieny osobistej. Jej mąż, pan Siegfried ma za sobą również przebyty lekki wylew i jest diabetykiem. Choruje również na demencję. Także jego odwiedza codziennie Pflegediest i podaje mu insulinę w zastrzykach. Ruchowo jest nadal stosunkowo samodzielny. Na opiekunkę czeka komfortowe zakwaterowanie (osobne mieszkanie z osobną toaletą i łazienką, tv, internet). Oferta dla opiekunki z dobrą znajomością j.niemieckiego, niepalącą (lub palącą jedynie na zewnątrz), chętnie z prawem jazdy (samochód do dyspozycji), osoby pogodnej, empatycznej. Miesięczne wynagrodzenie 1900€ netto. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod tel. 0049 231 589 798 80 (prosić o połączenie z panią Renatą która jest koordynatorem oferty).
Miejscowość: DÜSSELDORF / od 01.02.2021 / opieka nad samotnym seniorem


DÜSSELDORF od 1 lutego. Opieka nad samotnym seniorem (94 lata). Pan Bernhard jest wprawdzie nadal mobilny, jednak poruszając się jest bardzo niepewny/ostrożny (poprzez problemy z utrzymaniem równowagi). Choruje na demencję. Noce przesypia spokojnie. Potrzebuje pomocy przy ubieraniu/przebieraniu, wizytach w toalecie oraz utrzymaniu higieny osobistej. Szukamy opiekunkę z przynajmniej "dobrze komunikatywną" znajomością j.niemieckiego. Miesięczne wynagrodzenie 1700€ netto. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod tel. 0049 231 589 798 80 (prosić o połączenie z panią Renatą która jest koordynatorem oferty).
Miejscowość: DORTMUND/ od 18.01.2021 / opieka nad samotną seniorką


DORTMUND od 18 stycznia. Opieka nad samotną, spokojną seniorką (96lat). Seniorka mieszka na parterze wielorodzinnego domu (mieszkanie z balkonem). Pomimo sędziwego wieku brak objawów demencji. Pani Erna bardzo chętnie rozmawia i ogląda wspólnie z opiekunką telewizję. Cierpi na nieuleczalną chorobę nowotworową (jest pod opieką paliatywną). Noce przesypia spokojnie. Potrzebuje drobnej pomocy/wsparcia przy ubieraniu/przebieraniu, wizytach w toalecie oraz w utrzymaniu higieny osobistej. Szukamy opiekunkę z dobrą znajomościąj.niemieckiego, osobę niepalącą, pogodną i empatyczną. Miesięczne wynagrodzenie 1700€ netto. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod tel. 0049 231 589 798 80 (prosić o połączenie z panią Ewą która jest koordynatorem oferty).

Jesteś zainteresowana/ny ?

Zadzwoń do nas: +49 231 589 798 80

  • Facebook Social Icon

Copyright © SHD-opieka.pl  2016