Jesteś osobą o miłym usposobieniu, odpowiedzialną, lojalną, pełną życzliwości i zaangażowania, lubisz kontakt z osobami starszymi, niesamodzielnymi, interesuje cię podjęcie u nas pracy jako opiekunka / opiekun osób starszych i niesamodzielnych, ale nie znasz języka niemieckiego ...

Głowa do góry! nic nie szkodzi! Zgłoś się do nas, a my pomożemy ci w pokonaniu twojej bariery językowej!

Możesz skorzystać z przygotowanego specjalnie dla CIEBIE, kursu języka niemieckiego w formie mobilnej aplikacji na smartfon lub tablet. Łatwa w obsłudze aplikacja zawiera uproszczony słownik j.niemieckiego z podstawowymi, najczęściej używanymi słówkami/zwrotami w codziennej pracy opiekunki/opiekuna. Dzięki aplikacji dowiesz się nie tylko co oznacza dane słowo, ale również jak je prawidłowo wymówić czy zastosować w wypowiadanym zdaniu.
Przejdziesz aktywny trening poprawnej wymowy słówek i zdań oraz punktowany (kontrolowany przez administratora) poziom zdobytej wiedzy. Po ukończeniu kursu zapewniamy/oferujemy podjęcie u nas pracy.
Lepsza znajomość języka niemieckiego (większy zasób słówek, ich poprawna wymowa) to łatwiejsza komunikacja z podopiecznym, większy wybór ofert i lepsze wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane aplikacją prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: tel. 0049 231 589 798 80. 

Jesteś aktualnie na terenie Niemiec, pracujesz w „opiece“ ale nie jest to praca legalna
(nie masz umowy ani ubezpieczenia) ? Zgłoś się do nas! Oferujemy legalną pracę oraz ubezpieczenie. Możesz również polecić nas rodzinie u której pracujesz.
Chętnie podpiszemy z nią umowę współpracy. Za polecenie nas rodzinie otrzymasz atrakcyjny BONUS FINANSOWY.  

TAGI: opiekunka, opiekun, praca, Niemcy, opieka seniora, praca dla opiekunki, praca dla opiekuna, oferty pracy - Niemcy, opieka Niemcy, legalna praca w Niemczech przy opiece nad osobami starszymi, praca jako opiekunka osób starszych, bezpieczna praca dla opiekunek i opiekunów, aktualne oferty pracy dla opiekunek i opiekunów w Niemczech, praca Niemcy opieka osób starszych i niesamodzielnych, opieka nad starszymi w Niemczech, praca do opieki, praca opieka Niemcy zastępstwo, bezpieczne i legalne zatrudnienie opiekunka Niemcy, atrakcyjne oferty pracy w Niemczech, rekrutacja praca za granicą, agencja opiekunek osób starszych i niesamodzielnych, opiekunka wymagania, opiekunka oferty, opiekun opiekunka atrakcyjne wynagrodzenie praca Niemcy, sprawdzone i pewne oferty pracy w Niemczech, opiekun opiekunka zarobki w Euro, wynagrodzenia opieka Niemcy, praca na gewerbe, gewerba, bezpłatny, intensywny, mobilny kurs językowy,