Jesteś osobą o miłym usposobieniu, odpowiedzialną, lojalną, pełną życzliwości i zaangażowania,
lubisz kontakt z osobami starszymi, niesamodzielnymi, interesuje cię podjęcie u nas pracy jako
opiekunka / opiekun osób starszych i niesamodzielnych, ale nie znasz języka niemieckiego ...
Głowa do góry! nic nie szkodzi! Zgłoś się do nas, a my pomożemy ci w pokonaniu twojej bariery językowej!
Możesz skorzystać z przygotowanego specjalnie dla CIEBIE, kursu języka niemieckiego w formie mobilnej aplikacji na smartfon lub tablet. Łatwa w obsłudze aplikacja zawiera uproszczony słownik j.niemieckiego z podstawowymi, najczęściej używanymi słówkami/zwrotami w codziennej pracy opiekunki/opiekuna. Dzięki aplikacji dowiesz się nie tylko co oznacza dane słowo, ale również jak je prawidłowo wymówić czy zastosować w wypowiadanym zdaniu.
Przejdziesz aktywny trening poprawnej wymowy słówek i zdań oraz punktowany (kontrolowany przez administratora) poziom zdobytej wiedzy.
Po ukończeniu kursu zapewniamy/oferujemy podjęcie u nas pracy. Lepsza znajomość języka niemieckiego (większy zasób słówek, ich poprawna wymowa) to łatwiejsza komunikacja z podopiecznym, większy wybór ofert i lepsze wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane aplikacją prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: tel. 0049 231 589 798 80. 

Organizujemy kursy językowe "Niemiecki od podstaw". Oferujemy osobom zainteresowanym pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech, bezpłatne kursy nauki języka niemieckiego od podstaw. Jest to kurs intensywny (w pomieszczeniach szkoły językowej), składający się z 20 spotkań (łącznie około 80 godzin lekcyjnych). Program kursu został przygotowany specjalnie z myślą o opiekunkach i opiekunach osób starszych i niesamodzielnych. Podczas kursu poznasz podstawy języka niemieckiego oraz wiele zwrotów i słówek przydatnych w codziennej opiece twoich przyszłych podopiecznych. Kurs zakończony zostanie testem kwalifikacyjnym. Jesteś zainteresowana/-ny ?    Zgłoś się do nas !

Bezpłatne kursy nauki języka niemieckiego dla przyszłych opiekunek i opiekunów osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech

TAGI: opiekunka, opiekun, praca, Niemcy, opieka seniora, praca dla opiekunki, praca dla opiekuna, oferty pracy - Niemcy, opieka Niemcy, legalna praca w Niemczech przy opiece nad osobami starszymi, praca jako opiekunka osób starszych, bezpieczna praca dla opiekunek i opiekunów, aktualne oferty pracy dla opiekunek i opiekunów w Niemczech, praca Niemcy opieka osób starszych i niesamodzielnych, opieka nad starszymi w Niemczech, praca do opieki, praca opieka Niemcy zastępstwo, bezpieczne i legalne zatrudnienie opiekunka Niemcy, atrakcyjne oferty pracy w Niemczech, rekrutacja praca za granicą, agencja opiekunek osób starszych i niesamodzielnych, opiekunka wymagania, opiekunka oferty, opiekun opiekunka atrakcyjne wynagrodzenie praca Niemcy, sprawdzone i pewne oferty pracy w Niemczech, opiekun opiekunka zarobki w Euro, wynagrodzenia opieka Niemcy, praca na gewerbe, gewerba, bezpłatny, intensywny, mobilny kurs językowy, 

Zadzwoń do nas: +49 231 589 798 80

  • Facebook Social Icon

Copyright © SHD-opieka.pl  2016