top of page
Polecaj i zarabiaj!

Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście podejmując z nami współpracę.

Mamy nadzieję, że współpraca z nami jest dla Was źródłem pełnej satysfakcji. 

Jeśli tak, to zachęcamy jednocześnie do polecenia naszej firmy dalej.

Być może ktoś z grona waszych znajomych, członków rodziny lub sąsiadów, byłby zainteresowany pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych i niesamodzielnych na terenie Niemiec.

 

Za każdą poleconą nam osobę otrzymasz premię w wysokości 100€

  • Współpracujesz z SHD Seniorenhilfe Dortmund?

  • Jesteś zadowolona/ny z naszej współpracy?

  • Znasz inną osobę zainteresowaną pracą jako opiekunka/opiekun?

Zgłoś się do nas podając imię, nazwisko oraz numer kontaktowy osoby którą chcesz nam polecić.

 

Jeśli podejmie u nas pracę, a następnie przepracuje z nami minimum 2 miesiące, otrzymasz premię w wysokości 100 €.

  • Każdy, kto z nami współpracuje, może otrzymać premię finansową za polecenie nam innej osoby zainteresowanej pracą w roli opiekunki/opiekuna osób starszych i niesamodzielnych.

  • Ilość osób poleconych przez Ciebie jest nieograniczona.

  • Premia za polecenie zostanie wypłacona po 2 miesięcznym pobycie poleconej przez Ciebie osoby.

 tel. 0049 231 589 798 80

 * Oferta ważna od 22 lipca 2018

POLECAJ I ZARABIAJ !

Bezpłatne kursy nauki języka niemieckiego dla przyszłych opiekunek i opiekunów osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech

Organizujemy kursy językowe "Niemiecki od podstaw". Oferujemy osobom zainteresowanym pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech, bezpłatne kursy nauki języka niemieckiego od podstaw. Jest to kurs intensywny (w pomieszczeniach szkoły językowej), składający się z 20 spotkań (łącznie około 80 godzin lekcyjnych). Program kursu został przygotowany specjalnie z myślą o opiekunkach i opiekunach osób starszych i niesamodzielnych. Podczas kursu poznasz podstawy języka niemieckiego oraz wiele zwrotów i słówek przydatnych w codziennej opiece twoich przyszłych podopiecznych. Kurs zakończony zostanie testem kwalifikacyjnym. Jesteś zainteresowana/-ny ?    Zgłoś się do nas !

TAGI: opiekunka, opiekun, praca, Niemcy, opieka seniora, praca dla opiekunki, praca dla opiekuna, oferty pracy - Niemcy, opieka Niemcy, legalna praca w Niemczech przy opiece nad osobami starszymi, praca jako opiekunka osób starszych, bezpieczna praca dla opiekunek i opiekunów, aktualne oferty pracy dla opiekunek i opiekunów w Niemczech, praca Niemcy opieka osób starszych i niesamodzielnych, opieka nad starszymi w Niemczech, praca do opieki, praca opieka Niemcy zastępstwo, bezpieczne i legalne zatrudnienie opiekunka Niemcy, atrakcyjne oferty pracy w Niemczech, rekrutacja praca za granicą, agencja opiekunek osób starszych i niesamodzielnych, opiekunka wymagania, opiekunka oferty, opiekun opiekunka atrakcyjne wynagrodzenie praca Niemcy, sprawdzone i pewne oferty pracy w Niemczech, opiekun opiekunka zarobki w Euro, wynagrodzenia opieka Niemcy, praca na gewerbe, gewerba, premia za polecenie, polecaj i zarabiaj,

bottom of page