top of page
Polecaj i zarabiaj!
Carework und SHD Dortmund.jpg

Drodzy opiekunowie, chcielibyśmy poinformować Was o nawiązaniu międzynarodowej współpracy z polską firmą CareWork, działającą podobnie jak SHD Seniorenhilfe Dortmund, od kilkunastu lat w branży opiekuńczej.

SHD Dortmund i CareWork wspólnie z Arbeitlandia GmbH tworzą nową organizację zajmującą się świadczeniem usług w branży opiekuńczej (Seniorenbetreuung).

„Zdecydowaliśmy się na ten krok, aby sprostać zmieniającym się potrzebom na rynku opieki domowej. Zarówno osoby potrzebujące stałej opieki, jak i ich opiekunowie potrzebują poważnego, niezawodnego i silnego partnera, który pomaga i wspiera także poza granicami kraju, w środowisku pełnym niepewności prawnej i ekonomicznej. To właśnie chcemy reprezentować w naszym wspólnym przedsięwzięciu”, mówi Stefan Lux, z SHD Dortmund. Michael Gomola z CareWork dodaje: „ Nasze dotychczasowe doświadczenie z ponad 20 000 udanych zleceń w Niemczech oraz personel ponad 4000 polskich opiekunów, pielęgniarek i pomocników domowych pozwala nam na tworzenie indywidualnych i elastycznych rozwiązań wsparcia w opiece domowej dla naszych klientów. Chcemy to dalej rozwijać we współpracy z firmą SHD“.

„Nasza międzynarodowa współpraca umożliwi nam zaoferowanie naszym klientom różnych modeli opieki domowej i w ten sposób pomoże rozwiązać wiele problemów, z którymi boryka się rynek branży opiekuńczej”, podkreśla Stefan Lux.

„Celem naszej współpracy jest ułatwienie naszym klientom oraz ich opiekunom wielu aspektów codziennego życia, utrzymując przy tym jak najwyższy poziom przejrzystości usług na rynku branży opiekuńczej. Wielu naszych konkurentów działa wyłącznie jako agencja pośrednictwa pracy, a cała administracja spoczywa na zagranicznych firmach. Jest to często problematyczne w komunikacji oraz w przypadku nagle zaistniałych problemów“ krytykuje Stefan Lux.

„Z drugiej strony będziemy nadal rozwijać model „bezpośredniego dostawcy“ bez pośrednictwa, oferując wszystkie usługi z jednego źródła i utrzymując personel wykwalifikowanych organów nadzoru” - mówi Michael Gomola. „Oferujemy również bezpieczeństwo poprzez profesjonalne zarządzanie jakością i certyfikację TÜV oraz bezpośredni kontakt, w tym zarządzanie kryzysowe przez całą dobę we wszystkie dni w roku.”

Przedsiębiorcy podkreślają również: „Będziemy nadal wnosić i wykorzystywać swoją wiedzę i doświadczenie w dalszej pracy Federalnego Stowarzyszenia Opieki nad Seniorami (Bundesverband für häusliche Betreuung und Pflege e.V. (VHBP), w walce o lepsze standardy i sprawiedliwe regulacje prawne”.

 

Opublikowano 22 stycznia 2020

Jesteś aktualnie na terenie Niemiec, pracujesz w „opiece“, ale nie jest to praca legalna (nie masz umowy ani ubezpieczenia)?

Zgłoś się do nas! Oferujemy legalną pracę oraz ubezpieczenie.

Możesz również polecić nas rodzinie u której pracujesz, chętnie podpiszemy z nią umowę współpracy.

Za polecenie nas rodzinie otrzymasz atrakcyjny BONUS FINANSOWY.

Bildschirmfoto 2020-03-18 um 18.52.13.jp

TAGI: opiekunka, opiekun, praca, Niemcy, opieka seniora, praca dla opiekunki, praca dla opiekuna, oferty pracy - Niemcy, opieka Niemcy, legalna praca w Niemczech przy opiece nad osobami starszymi, praca jako opiekunka osób starszych, bezpieczna praca dla opiekunek i opiekunów, aktualne oferty pracy dla opiekunek i opiekunów w Niemczech, praca Niemcy opieka osób starszych i niesamodzielnych, opieka nad starszymi w Niemczech, praca do opieki, praca opieka Niemcy zastępstwo, bezpieczne i legalne zatrudnienie opiekunka Niemcy, atrakcyjne oferty pracy w Niemczech, rekrutacja praca za granicą, agencja opiekunek osób starszych i niesamodzielnych, opiekunka wymagania, opiekunka oferty, opiekun opiekunka atrakcyjne wynagrodzenie praca Niemcy, sprawdzone i pewne oferty pracy w Niemczech, opiekun opiekunka zarobki w Euro, wynagrodzenia opieka Niemcy, praca na gewerbe, gewerba, bezpłatny, intensywny, kurs językowy, 

bottom of page