top of page
Polecaj i zarabiaj!
Jesteś osobą o miłym usposobieniu, odpowiedzialną, lojalną, pełną życzliwości i zaangażowania,
lubisz kontakt z osobami starszymi, niesamodzielnymi, interesuje cię podjęcie u nas pracy jako
opiekunka / opiekun osób starszych i niesamodzielnych, ale nie znasz języka niemieckiego ...
Głowa do góry! nic nie szkodzi! Zgłoś się do nas, a my pomożemy ci w pokonaniu twojej bariery językowej!
Organizujemy specjalnie w tym celu, bezpłatne kursy językowe dla przyszłych opiekunek i opiekunów osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech. Jeśli jesteś zainteresowana/ny, wypełnij nasz formularz kontaktowy, lub zadzwoń do nas pod tel. 0049 231 589 798 80. Mówimy również po polsku.

Organizujemy kursy językowe "Niemiecki od podstaw". Oferujemy osobom zainteresowanym pracą w charakterze opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech, bezpłatne kursy nauki języka niemieckiego od podstaw. Jest to kurs intensywny, składający się z 20 spotkań (łącznie około 80 godzin lekcyjnych). Program kursu został przygotowany specjalnie z myślą o opiekunkach i opiekunach osób starszych i niesamodzielnych. Podczas kursu poznasz podstawy języka niemieckiego oraz wiele zwrotów i słówek przydatnych w codziennej opiece twoich przyszłych podopiecznych. Kurs zakończony zostanie testem kwalifikacyjnym. Jesteś zainteresowana/-ny ?    Zgłoś się do nas !

Bezpłatne kursy językowe dla przyszłych opiekunek i opiekunów osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech

TAGI: opiekunka, opiekun, praca, Niemcy, opieka seniora, praca dla opiekunki, praca dla opiekuna, oferty pracy - Niemcy, opieka Niemcy, legalna praca w Niemczech przy opiece nad osobami starszymi, praca jako opiekunka osób starszych, bezpieczna praca dla opiekunek i opiekunów, aktualne oferty pracy dla opiekunek i opiekunów w Niemczech, praca Niemcy opieka osób starszych i niesamodzielnych, opieka nad starszymi w Niemczech, praca do opieki, praca opieka Niemcy zastępstwo, bezpieczne i legalne zatrudnienie opiekunka Niemcy, atrakcyjne oferty pracy w Niemczech, rekrutacja praca za granicą, agencja opiekunek osób starszych i niesamodzielnych, opiekunka wymagania, opiekunka oferty, opiekun opiekunka atrakcyjne wynagrodzenie praca Niemcy, sprawdzone i pewne oferty pracy w Niemczech, opiekun opiekunka zarobki w Euro, wynagrodzenia opieka Niemcy, praca na gewerbe, gewerba, bezpłatny, intensywny, kurs językowy, 

bottom of page