top of page
Praca opieka osób starszych Grodków i okolice.
Pracuj jako opiekunka / opiekun osób starszych i niesamodzielnych
w Niemczech !

Nasza firma - SHD Seniorenhilfe Dortmund jest jedną z największych firm na terenie Niemiec zajmującą się pośrednictwem pracy dla opiekunek i opiekunów w profesjonalnej opiece nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Oferujemy legalną pracę na terenie Niemiec w oparciu o samodzielną działalność gospodarczą tzw. Gewerbe

Działamy na niemieckim rynku od 12 lat i możemy pochwalić się ponad 3000 zadowolonych klientów. Z naszych usług korzysta w chwili obecnej ponad 1200 opiekunek i opiekunów z Polski, którym zapewniliśmy długoterminową pracę na terenie Niemiec. Wyróżnia nas doświadczenie, profesjonalizm, oraz wrażliwość na potrzeby zarówno naszych klientów, jak i opiekunek/opiekunów. Szacunek dla drugiej osoby, rzetelność oraz zaufanie to podstawowe wartości naszej codziennej pracy.

Dla nas nie liczy się ilość, ale jakość wykonywanych usług.

Dla nas przede wszystkim liczy się człowiek!

- Wspieramy osoby zamieszkujące na terenie całej Polski w znalezieniu i podjęciu pracy w Niemczech w charakterze opiekuna osób starszych, niesamodzielnych i niepełnosprawnych w oparciu o samodzielną działalność gospodarczą (Gewerbe). Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w branży opiekuńczej, oferujemy najwyższy poziom usług, gwarantując naszym klientom oraz współpracownikom bezpieczeństwo, komfort oraz satysfakcję.                                                                                                                                                                                               

- Oferujemy tylko rzetelne oferty pracy, skrupulatnie dopasowane do doświadczenia i posiadanych umiejętności naszych opiekunów osób starszych.                                                                                                                                                                                      

- Zapewniamy kompleksową organizację oraz wsparcie zarówno przed wyjazdem, jak i w trakcie pracy za granicą. Dbamy nieustannie o podnoszenie standardów oferowanych przez nas usług opiekuńczych, chcąc w ten sposób wyznaczać jednocześnie trendy, mające stać się wzorem dla innych firm/agencji działających w branży opiekuńczej.                                    

 GWARANTUJEMY :

 • samodzielne podjęcie decyzji przy wyborze zlecenia

 • terminowe wypłaty wynagrodzenia (wypłacane opiekunowi bezpośrednio przez rodzinę)

 • zarobki od 1500€ do 2000€ netto (za każde 30 dni pracy)

 • atrakcyjne premie za każdy przepracowany dzień świąteczny (Wielki Piątek "Karfreitag", Niedziela i Poniedziałek Wielkanocny, Wigilia, pierwszy i drugi dzień   Świąt Bożego Narodzenia, Nowy Rok)

 • ubezpieczenie w czasie pobytu na terenie Niemiec

 • po przepracowanych 2 miesiącach pokrywamy koszt biletu na przejazd autokarem w obie strony (w przypadku krótszego lub dłuższego pobytu rozliczamy się indywidualnie)

 • stały kontakt naszych koordynatorów z opiekunami

 • sprawną pomoc w rozwiązywaniu problemów

 • bezpłatną pomoc w urzędach (zameldowanie pobytu i Gewerbe)

 • załatwienie formalności związanych z wyjazdem do Niemiec 

      (zakup biletu, transfer z dworca/lotniska do miejsca pracy) oraz powrotem do Polski

 • nie pobieramy od opiekunek/opiekunów żadnych opłat ani prowizji !

OCZEKUJEMY :

 • znajomości języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym

 • doświadczenia w opiece nad osobami starszymi

 • odpowiedzialności, lojalności i zaangażowania

Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych współpracowników, skontaktuj się z naszym biurem SHD Seniorenhilfe Dortmund (tel.0049 231 589 798 80) 

lub najprościej i najszybciej wypełniając nasz formularz kontaktowy. Wypełnij go i prześlij, a my zweryfikujemy twoje dane i skontaktujemy się z Tobą do 3 dni od twojego zgłoszenia.

TAGI: praca Grodków, opieka seniora, opiekunka, opiekun, praca dla opiekunki, praca dla opiekuna, oferty pracy - Niemcy, opieka Niemcy, legalna praca w Niemczech przy opiece nad osobami starszymi, praca jako opiekunka osób starszych, bezpieczna praca dla opiekunek i opiekunów, aktualne oferty pracy dla opiekunek i opiekunów w Niemczech, praca Niemcy opieka osób starszych i niesamodzielnych, opieka nad starszymi w Niemczech, praca do opieki, praca opieka Niemcy zastępstwo, bezpieczne i legalne zatrudnienie opiekunka Niemcy, atrakcyjne oferty pracy w Niemczech, rekrutacja praca za granicą Niemcy, agencja opiekunek osób starszych i niesamodzielnych, opiekunka wymagania, opiekunka oferty, opiekun opiekunka atrakcyjne wynagrodzenie praca Niemcy, sprawdzone i pewne oferty pracy w Niemczech, opiekun opiekunka zarobki w Euro, wynagrodzenia opieka Niemcy, gewerbe, gewerba,

bottom of page